محک، طعمی برای تمام نسل ها


معرفی گروه تولیدی جنتی


تاریخچه شرکت :

گروه تولیدی جنتی در سال 1360 شروع به تولید کشک سنتی نمود. این واحد تولیدی در سال 1382 در زمینی به متراژ 5000 مترمربع با زیربنای 3100 متر مربع در شهرک صنعتی گنبد همدان بنا گردید. شرکت در سال 1385 با اخذ پروانه بهره برداری و پروانه ساخت شروع به تولید و پخش کشک پاستوریزه کرده و در سال 1395 تولید انواع سس سرد و گرم با نام تجاری محک را آغاز نموده است. همچنین در سال 1395 کشک صنعتی (کشک مایع پاستوریزه حاصل از تغلیظ ماست) در این شرکت تولید گردید. این واحد دارای انبار نگهداری محصول، سردخانه، سالنهای مجزا و ماشین آلات و آزمایشگاهی مجهز می باشد. این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز و مرغوب ترین مواد اولیه سعی دارد نامی معتبر در سطح کشور در زمینه محصولات کشک و سس از خود به جای بگذارد.

بیانیه ماموریت شرکت :

کارخانه برادران جنتی، توسعه همه جانبه و پایدار را لازمه بالندگی و بقاء خود می داند و جهت دستیابی به این مهم و در راستای جلب رضایت مشتریان و نمایندگان فروش و کارکنان خود بیانیه ماموریت و ارزش های سازمانی را به شرح ذیل تدوین نموده است :

* ایجاد مکانیزم های جدید و ترغیبی جهت افزایش رضایت مشتریان
* بهبود مستمر و ارتقا مداوم سیستم ها و خدمات پس از فروش
* توسعه و تثبیت بازارهای فروش داخلی و خارجی
* کاهش بهای تمام شده و مدیریت هزینه ها
این مجموعه بر این باور است که این مهم فقط با همراهی و همدلی مخاطبین خود و حمایت از نظرات آنان در قالب یک تیم امکان پذیر می باشد.

راز ماندگاری جنت :

• ما حس متفاوتی از “مزه ها” داریم.
• کیفیت مواد مصرفی
• دستگاه های مکانیزه
• بسته بندی های استاندارد
• 27 سال سابقه در صنعت غذا.


گروه مدیریت :
 

خانواده بزرگ
جنت


رسیدن یک سیستم به اهداف عالی، تنها با همراهی تمامی اجزا آن امکان پذیر خواهد بود. بسیار خوشحالیم که بهترین افراد را در خانواده بزرگ جنتی گردآورده ایم و خدمتگزاران شما خوبان هستیم.

برای ملاحظه محصولات شرکت روی لینک زیر کلیک کنید

محصولات شرکت